Висувні ящики

Коли купуєте нове житло або облаштовуєте старе ви плануєте, де зберігатимете свої речі – великі та дрібні. Ви плануєте що для цієї мети використовуватимете різні меблі — комоди, полиці, шафи-купе. І у всіх цих меблів для зберігання дрібних речей найкраще використовувати висувні ящики. Давайте розглянемо всі їхні переваги.

Головне завдання при створенні домашнього інтер’єру – це організація зручного та практичного внутрішнього простору. І якщо ми візьмемо звичайну класичну шафу, то вона для цього не підходить. У таких меблів дуже багато порожнього місця, деякі місця непросто дістатися. А ось як бути з тими речами, які мають бути постійно під рукою. Для цього найбільше підійдуть висувні ящики.

Такі ящики в сучасному дизайні та ергономіці незамінні. Вони дозволяють економити місце, виглядають привабливо, дуже зручні і легко збираються своїми руками, без залучення майстра. У висувних ящиках зручно складати та зберігати різні речі. У вбиральні – спідня білизна, ремені, шкарпетки, у кухні – різне кухонне приладдя, у ванній – рушники, у передпокої – взуття, рукавички та шарфи. Як бачите такі меблі потрібні практично в кожній кімнаті вашого житла.

Такі ящики можуть бути різних розмірів і форм, виготовляються з різних матеріалів.

Давайте розглянемо найпопулярніші матеріали та технології, що використовуються при їх виробництві.

З матеріалів найчастіше використовують ДСП чи меблеві щити.

ДСП – це недорогий матеріал. Але незважаючи на це – просто обробляється і при правильному поводженні довго служить.

Меблеві щити коштують дорожче, але й відрізняються високою міцністю та довговічністю.

Тепер розглянемо напрямні та які вони бувають.

Найпоширеніші та затребувані – роликові напрямні. Вони прості за конструкцією, але при цьому мають надійний механізм. Ще одна їхня гідність – невисока ціна.

Наступний тип — телескопічні напрямні. Бувають двох різновидів – повного та неповного висування. Перші дуже зручні – дозволяють повністю викотити скриньку для зручного використання всього простору. Дуже надійні. Витримують величезне навантаження – до сорока кілограмів.

Найпростіший і найбюджетніший варіант – напрямні з дерев’яних планок. Такі напрямні можна легко зробити самостійно, своїми руками зі звичайних дощок. Їх краще використовувати для невеликих ящиків, в яких не зберігаються важкі речі. Ні, навантаження вони можуть витримати велику, а ось висунути або засунути ящик на таких напрямних з великою вагою дуже проблематично. До того ж згодом дерево стирається і ящик починає «бовтатися».

Интересное по теме

  • не найдены похожие записи

Понравились натяжные потолки DEMI-LUNE? Звоните прямо сейчас (0800) 210-985

натяжные потолки отзывы и комментарии
натяжные потолки фото

Написать ответ