Термопанелі з клінкерної плитки для фасадів

Фасадні термопанелі з клінкерної плитки.
Фасад будинку, якщо він красиво облицьований, завжди привертає увагу. Розробка стилю та зовнішнього вигляду будівлі повинна плануватися дизайнером або архітектором ще на самому початку проекту будівництва або реконструкції об’єкта. При виборі матеріалів потрібно керуватися досвідом та відгуками фахівців, що працюють в цьому напрямку. Насправді, фасадні термопанелі вже давно знаходяться на європейському ринку будматеріалів, але в Україні їх використання почалося тільки в останній час.
Отже, що ж таке «термопанель» ? Ще сорок років тому німецькі фахівці презентували цей інноваційний матеріал. Скомбінувавши клінкерну плитку , що відрізняється високою міцністю, і пінополіуретан , який успішно використовується для ізоляції, вони отримали термопанель . Цей продукт став відомий як найякісніший і надійний матеріал для обробних робіт. Фасадні термопанелі купити щоб домогтися двох результатів відразу: отримати привабливий і ексклюзивний вид фасаду будинку, і, в той же час, насолодитися високою теплоізоляцією вашого житла, адже всі знають про відмінні утеплювальні властивості пінополіуретану.
Як же виготовляється термопанель? Спочатку в спеціальні форми закладається клінкерна плитка, а також елементи для кріплення, а потім туди ж заливається пінополіуретан. На виході ми маємо суцільний матеріал без стиків, який забезпечить відмінну теплоізоляцію приміщення.
Які існують відмінності між термопанелями?Сучасні виробники фасадних термопанелей пропонують нам величезний вибір їх фактур і відтінків кольорів. Може, ви хочете, щоб фасад був гладким, із виблиском глазурі? Або віддаєте перевагу імітації під старовинне каміння або деревину? Або бажаєте просто стіни «під цеглу»? Можливо абсолютно все! При цьому, після монтажу термопанелей застосовується особливий розчин для того, щоб приховати всі стики, який, до того ж, зміцнить всю конструкцію. І завжди пам’ятайте про відмінні показники тепло- і гідроізоляції термопанелей! Сьогодні все частіше почали використовувати фасадні термопанелі (під цеглу або інші матеріали) для зовнішнього лицювання будинків, багатоповерхових споруд, елітних котеджів. Адже,враховуючи комбінацію декоративних та енергозберігаючих властивостей цього будівельного матеріалу, ви можете значно заощадити кошти. І тоді вам не доведеться купувати ніяких додаткових матеріалів. Тепло- та гідроізоляція –це головні привабливі властивості фасадних термопанелей. Їм не страшні усілякі витівки погоди, на кшталт перепадів температур та опадів. Важлива йестетичність, й зовнішня привабливість термопанелей з клінкерної плитки, з їх допомогою будь-який фасад буде виглядати, як зразок архітектури. Варто також згадати простоту догляду за термопанелями, вони дуже довго не потребують ремонту, на відміну від оштукатурених або пофарбованих поверхонь.Зауважимо також, що вага фасадних панелей невелика, тому при реконструкції старих будинків не потрібно додаткове посилення фундаменту.
Чи є якісь обмеження по термінах? Оздоблення фасаду — це завершальний етап будівництва або ремонту. Термопанелі з клінкерної плиткою легко і швидко збираються по напрямних на елементи кріплення, для яких не потрібне спеціальнеобладнання або температурний режим. Тому монтувати панелі можна впродовж всього року. Вага панелей не завдасть істотного тиску на фундамент, і навантаження розподілиться рівномірно.
Перші фасадні термопанелі були вироблені в Німеччині, а зараз цей сертифікований продукт доступний як в Європі, так і в Україні . Цьому сприяє популяризація пінополіуретану, матеріалу з високими теплоізоляційними властивостями, який перевершив пінополістирол і мінеральну вату. Фасадні плити з клінкерної плиткою, виготовлені за інноваційними технологіями — кращий вибір для оздоблювальних робіт як житлових, так і комерційних будівель.
Пінополіуретан містить у собі жорстку неплавку термореактивнупластмасуіз сітчастою структурою, що займає майже 97% обсягу всієї термопанелі, рештаж 3% обсягу панелі — твердий матеріал. Пінополіуретан стійкий до впливу розчинника, кислоти або лугу, він не боїться грибку або цвілі, у нього відсутній запах. Дуже важлива й абсолютна безпечність цього матеріалу.
Процес виробництва термопанелей полягає в наступному: клінкерна плитка укладається в прес-форму, потім туди додається кварцовий пісок для подальшого захисту швів від несприятливих зовнішніх впливів. Згодом, для поліпшення зчеплення матеріалу з поверхнею, в матрицю з плиткою також додають різні види пластифікаторів. В кінці форма заповнюється рідким пінополіуретаном. Після затвердіння, пінополіуретан з клінкерної плиткою стає єдиною системою.
Сама по собі плитка має пористу структуру, в результаті чого рідкий утеплювач вільно просочується в пори, збільшуючи міцність термопанелей. В процесі виробництва панелей не застосовуються шкідливі речовини, тому фасадні термопанелі мають сертифікати якості і відповідають європейським стандартам.
Як відбувається монтаж термопанелей? Для термопанелей фасадних під камінь або інший матеріал не потрібні підготовчі заходи, бо панелі легко кріпляться за допомогою дюбелів до стіни будівлі. Їх з’єднують один з одним пазогребеневим з’єднанням. Тому не потрібно вклеювати сполучні плитки, що збільшує зчеплення поверхні фасаду і термопанелі. Поверхня стіни може бути будь-яка: газобетон, цегла, вапняк, піщаник, дерев’яний брус або просто каркас.
Етапи монтажу термопанелей: по фасаду проводяться горизонтальні і діагональні лінії. Потім прикріплюють термопанелі першого ряду на горизонтальний профіль зліва направо. Потім монтажною піною заливаються всі шви. Закріплюють наступний ряд, і так далі. Наприкінці робіт розшивають шви, заповнюють їх морозотривкої затіркою для широких швів. На цьому етапі температура повітря на вулиці повинна бути вище за нуль градусів.
Наша фірма пропонує вам сертифіковані фасадні клінкерні термопанелі екстра-класу. З ними фасад вашого будинку буде привабливим, красивим, індивідуальним і незабутнім.
У нас знайдеться товар на будь-який смак!
Відомий український виробник термопанелей ТОВ «Роял фасад» TM RoyalFasade пропонує вашій увазі високоякісний сертифікований продукт — Термопанелі фасадні від провідних західноєвропейських постачальників:
— FeldhausKlinker (Німеччина);
— CERRAD, PARADYZ і KINGKLINKER (Польща);
— преміум-сегмент продукції ТМ Roya lFasade і багато інших.

Продаж за привабливими цінами в регіонах: Київ, Одеса, Херсон, Миколаїв, Дніпропетровськ, Запоріжжя.

Интересное по теме

  • не найдены похожие записи

Понравились натяжные потолки DEMI-LUNE? Звоните прямо сейчас (0800) 210-985

натяжные потолки отзывы и комментарии
натяжные потолки фото

Написать ответ