Монолітні бетонні сходи в Рівному

Монолітні бетонні сходи Рівне є не тільки конструктивним елементом будинку, що з’єднує поверхи один з одним. Застосовуючи численні дизайнерські рішення і проектуючи найрізноманітніші виконання і форми, конструктора впишуть їх в будь-який інтер’єр. Сучасні монолітні гвинтові сходи виготовляються із залізобетону високої якості. При розробці враховується безліч чинників і нюансів, що дозволяє гарантувати власникам будинку безпечну щоденну експлуатацію, довговічність і міцність конструкції.

Будівництво будь-якого багатоповерхового будинку зажадає проектування унікальної конструкції сходів. Існує два основних типи — дерев’яні і бетонні. Якщо при будівництві будинку було вирішено з’єднати поверхи монолітними бетонними сходами, то їх проектування та встановлення необхідно проводити в ході будівництва будинку. На відміну від бетонних, дерев’яні сходи зазвичай встановлюють по завершенню всіх робіт, коли проведені всі необхідні монтажні та оздоблювальні процедури і будинок вже готовий до заселення в нього жителів.

Проектування монолітних бетонних сходів

Найважливішим і першорядним кроком до постачання будинку бетонними сходами є точний вимір всіх довжин простору і правильний розрахунок безлічі конструктивних параметрів. Проектувальники обчислюють висоту сходинок, їх кількість і довжину таким чином, щоб власники будинку могли зручно і безпечно переміщатися між поверхами. Особливо важливим моментом при цьому є рівномірність всіх розмірів і грамотність проектування конструкції. Також враховуються умови експлуатації і мінімальна товщина укладеного підлогового покриття.

Виготовлення

Створення бетонних сходових маршів починається з виготовлення дерев’яної опалубки. Така опалубка складається з струганих дощок і фанери, стійкої до впливів вологи. Конструкція опалубки повинна бути зібрана з особливою увагою, інакше при поганому приляганні елементів конструкції один до одного відбудеться потрапляння бетонного розчину в щілини дерев’яної опалубки. При останній заливці сходів цементним розчином в них встановлюють каркас з арматури. Таке рішення дозволяє позбавити від головного недоліку всіх бетонних конструкцій — крихкості. Арматурний каркас не тільки знизить крихкість, а й посилить їх внутрішню міцність, виключить ймовірність розтріскування. Кромки ступенів оснащують арматурними прутами, розташовуючи їх поперечно, завдяки чому сходи знайдуть додаткову міцність і прослужать господарям будинку довгі роки в будь-яких умовах. Також перед заливкою цементного розчину передбачають установку дерев’яних пробок або спеціальних пластин з металу, які прикривають отвори для подальшої установки в них перильних огорож. Поверхні, отримані в результаті заливки бетону, ретельно вирівнюються і обробляються. Після проведення всіх перерахованих маніпуляцій і повного застигання бетонної суміші сходи набувають бажаний вид і готові до експлуатації.

Облицювання

Після виготовлення і установки готові сходи рекомендується повністю облицювати. Облицювальними матеріалами можуть служити дерев’яні матеріали, природний камінь, керамограніт і багато іншого. Усунути ковзаючі властивості і підвищити безпеку експлуатації сходів можна шляхом укладання на сходинки спеціальної рифленої плитки.

Замовити влаштування монолітних бетонних сходових маршів в Рівному і області ви можете в компанії КУБ Моноліт.

Интересное по теме

  • не найдены похожие записи

Понравились натяжные потолки DEMI-LUNE? Звоните прямо сейчас (0800) 210-985

натяжные потолки отзывы и комментарии
натяжные потолки фото

Написать ответ