Металопластикові чи дерев’яні вікна — Львів

 

Металопластикові чи дерев’яні вікна - Львів

Металопластикові чи дерев’яні вікна — Львів

Кожен з нас, час від часу ставить питання, чи потратити трохи більше і купити  більш якісний продукт, чи ризикнути і потратити менше грошей  але більше часу і знайти продукт який не втрачає якості дорогому продукту. Якщо мова йде про такі продукти як викрутка, то звичайно краще завжди купляти дорожчий продукт, тому що дешевий зроблений з поганого металу і тому рідко буває хорошої якості, як би ми не шукали.  Але якщо мова йде про вікна, відповідь на це питання не така однозначна. Давайте розглянемо питання на прикладі, чи насправді варто тратити дорожче на дорогі дерев’яні вікна, чи можна все-таки поставити металопластикові. Ми вирішили досить детально розглянути це питання в декількох аспектах.

Більше інформації про якісні металопластикові вінка у Львові з комплектуючими від відомих виробників Rehau  ви можете знайти на офіційному сайті компанії Unideco www.unideco-vikna.lviv.ua

 Щільність матеріалу

Безперечно металопластикові вікна мають кращу щільність,  а звідси стійкість .  Особливо це проявляється у відношенні вікон, які розміщенні зі сторони інтенсивного вітру, дощу або сонця. Кліматичні умови дуже сильно впливають на форму вікна. В наслідок постійної дії вітру сонця чи дощу дерево розсихається, гниє, деформується і стає непридатним до використання.  Дерево звичайно сильно втрачає в даному відношенні металоплатику. Особливо це проявляється якщо дерево не правильно і оброблене В цьому випадку проблеми стають ще більше помітними. Тому якщо ви все-таки вирішили відати перевагу дерев’яному продукту, обов’зково зверніться до спеціаліста, який може провірити якість сировини з якої зроблено ваше вікно.

Зміни в кольорі

Кліматична зміни негативно впливають не тільки на форму, але на колір дерев’яних вікон  псують їх зовнішній вигляд. Вікно яке було початково  білим набуває жовтуватого або сіруватого відтінку. При тому колір набувається від матеріалу, тому перефарбування мало міняє ситуацію. З часом стає все важче полірувати дере’яні вікна і надавати їм необхідного привабливого кольору. Металопластикові продукти набагато довше зберігають початковий колір. Неправильно оброблене дерево може давати здування фарби та інші проблеми деформації покриття. Безперечною перевагою дерева є те, що набагато простіше поновлювати його колір, ніж у випадку металопластику.

Зовнішній вигляд

Вважається що зовнішній вигляд це головна перевага дерев’яного вікна. Насправді у використанні сучасного металопластику появились технології, які дуже точно повторюють вигляд дерев’яного вікна найрізноманітніших кольорів та форм.

Крім того слід особливу увагу звернути на такі важливі моменти метало пластикових вікон як вогнестійкість, здатність зберігати енергію, та вартість.

Переваги дерев’яних вікон очевидні, коли необхідно відтворити архітектуру старого будинку. Металопластик в данному випадку абсолютно недоречний.  Наприклад, в історичні частині Львові було вирішено зберегти дерев’яні вікна, які відповідають архітектурі міста.  Мерією міста  забороняє використання металоплатикових вікон. При тому штраф за використання накладається як на компанію, яка виконує замовлення, так на клієнта який зробив замовлення.  Щоб полегшити львів’янам оплату реставрації вікон в архітектурні частині міста взяв на себе фонд заснований німецьким урядом.

Интересное по теме

  • не найдены похожие записи

Понравились натяжные потолки DEMI-LUNE? Звоните прямо сейчас (0800) 210-985

натяжные потолки отзывы и комментарии
натяжные потолки фото

Написать ответ